Jan Brzechwa - konkurs!!!

Stowarzyszenie Edukacja Praktyczna T.K.K. w ramach projektów współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i  Dziedzictwa
Narodowego w ramach programu Edukacja Kulturalna zorganizowała konkurs ”Mój ulubiony bohater Jana Brzechwy”.

Celem Konkursu jest uczczenie 55 rocznicy śmierci wybitnego polskiego  autora bajek i wierszy dla dzieci - Jana Brzechwy. Organizatorzy chcą wykorzystać
twórczość Jana Brzechwy do podniesienia umiejętności i kompetencji twórczych, graficznych, informatycznych oraz społecznych uczniów..
Zadaniem uczestników było napisanie charakterystyki wybranej postaci z książek Jana Brzechwy, przygotowaniei pracy plastycznej lub wywiadu z ulubiona postacią.

W konkursie plastycznym wzięły udział następujące osoby:

z kl. III

Amelia Mastalerek, Oliwia Mastalerek, Patryk Pecyna, Lena Wróblewska, Zuzanna Matysiak, Maja Kostrzewa, Milena Urbańczyk

oraz z kl. IV

Amelia Kmita.