Konkurs pożarniczy

Dnia 27 marca 2017r odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Eliminacje gminne przeprowadzone zostały w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy.

W konkursie wiedzowym szkołę naszą reprezentowali: Bartek Majcherek, Albert Miśkiewicz i Wiktor Tercjak. W grupie szkół podstawowych I miejsce zajął uczeń naszej szkoły Bartek Majcherek. Uczniowie przygotowywali się pod okiem p. Ewy Koryckiej.

W tym dniu rozstrzygnięto także konkurs plastyczny o tej tematyce. W kategorii klas I – III miejsce II zajęła Tatiana Nowak , a w kategorii klas IV - VI –  miejsce III Zuzia Nowak. Organizacją konkursu plastycznego na terenie szkoły zajęłą się p. Barbara Kaszuba.

Wszystkim nagrodzonym składamy gratulacje!!!