Psi wolontariusze

Pamiętamy o zwierzętach

karmy do schroniska „Przytulisko” w Drzewicy.

Akcja pomocy niechcianym zwierzętom jest jedną z najprostszych w jaką mogą włączyć dzieci.

24 marca uczniowie wraz z nauczycielem i rodzicami dostarczyli zebraną karmę do schroniska.

Uzgodnili z opiekunką schroniska że takie zbiórki będą prowadzone w szkole cyklicznie dwa razy do roku,Uczniowie okazali wielkie  serce dla zwierząt .

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się w tę akcję.

Zebrano wiele puszek i opakowań z suchą karmą dla psów.

Celem akcji była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku ,kształtowanie postawy przyjaciela  zwierząt.

Organizatorami i koordynatorami akcji była pani Maryla Barul i pani Ewa Korycka.

Nad całością działań ekologicznych czuwa dyrektorka szkoły –pani Dorota Królik