„Jak parki narodowe pięknieją dzięki Funduszom Europejskim"

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z Ministerstwem Klimatu  i Środowiska zorganizowało konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych „Jak parki narodowe pięknieją dzięki Funduszom Europejskim".

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu pracy plastycznej, która będzie przedstawiała zmiany, jakie w parkach narodowych dokonały się dzięki środkom finansowym z Unii Europejskiej.

Z klas I-III wzięło udział 3 uczniów:

Franciszek Mądy kl.I, Amelia Mastalerek kl. III i  Patryk Pecyna kl. III

z kl. IV-VIII  5 uczniów:

Katarzyna Tomczyk, Kacper Kwecień kl. VI, Aleksandra Rogulska kl V, Amelia Kmita, Natalia Husiatyńska kl. IV.

Komisja w składzie: p. dyrektor M. Wawrzyńczak-Pawul, B. Rogulska, E. Korycka i J. Matysiak wytypowały do konkursu ogólnopolskiego  prace P. Pecyny i K. Kwietnia.