Dzień Dziecka 2022

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto w kalendarzu. W tym dniu, każde dziecko  powinno poczuć się wyjątkowo – to w końcu jego dzień!  W naszej szkole obchody tego święta zorganizowane zostały  w dniu 6 czerwca  przez Radę Rodziców oraz Dyrekcję Szkoły przy współudziale Radnej Rady Miejskiej w Drzewicy p. Renaty Kałużnej, sołtysa Bogdana Szczepeńskiego oraz Samorządu Uczniowskiego.

Festyn dla wszystkich uczniów oraz przedszkolaków nacechowany był świetną zabawą. Były dmuchane zjeżdżalnie, które najbardziej przypadły do gustu młodszej części braci szkolnej, zaproszeni animatorzy malowali twarze, przygotowywali ze skręconych balonów różne kształty i figurki. Kto lubi zabawy z wodą mógł  pobawić się w robienie baniek mydlanych. Były gry i zabawy zespołowe w trakcie których uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością rywalizacji, a także  współpracy. Uczennice klasy ósmej zaprosiły wszystkich do tańca „Belgijka”.

Dla wszystkich uczniów przygotowany został grill. Można było także skorzystać z talonów upoważniających do odbioru gofra, granity, lodów lub waty cukrowej. O sfinansowanie wszystkich tych atrakcji zadbała Rada Rodziców.

Pogoda dopisała,  liczymy więc na to, że przygotowane atrakcje dały wszystkim dużo frajdy.