Finał konkursu „Piórem i pazurem”

7 maja odbył się finał V Ogólnopolskiego Konkursu Kaligraficznego im. Janusza Korzeniowskiego „Piórem i Pazurem” . Do V edycji konkursu zgłosiło się 2,5 tys. osób.

Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VI Katarzyna Tomczyk uzyskując tytuł Finalistki. Uczestnicy mieli 2 godziny, aby przepięknie napisać  tekst:

„Jeżeli dotychczas wędrowałeś po świecie z zatkanymi uszami i uśpionym umysłem, obudź się wreszcie!” J.R.R. Tolkien, "Powrót Króla"

W jednej sali zasiadła setka młodych ludzi, których połączyła pasja, skupienie, koncentracja, ale też radość z wykonywanej pracy.

Po trudach konkursowych uczestnicy i ich opiekunowie wzięli udział w  FESTIWALU LITERACKIM "UMAGICZNIENIE".

Dokładną relację i zdjęcia można obejrzeć na : https://www.facebook.com/PioremiPazurem