DZIEŃ MAMY I TATY U PRZEDSZKOLAKÓW

Dzień Mamy i Taty to wyjątkowe święto, z tej okazji 31.05.2022r. przedszkolaki wraz z wychowawczyniami zaprosili swoich rodziców do Przedszkola. Na wstępie Pani Dyrektor Małgorzata Wawrzyńczak - Pawul powitała miłych gości składając wszystkim gorące życzenia. Miłą niespodzianką był występ artystyczny, w którym dzieci poprzez piosenkę, wiersze i taniec wyraziły uczucia jakimi obdarzają swoich rodziców. Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom drobne upominki i wszyscy udali się na uroczysty poczęstunek.

Życzenia dla rodziców złożył również Pan Burmistrz Janusz Reszelewski i Pani Agnieszka Kopytowska, którzy w tym dniu zawitali w naszej Szkole z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przekazując tradycyjnie drobny upominek dla wszystkich uczniów.

Ta uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłości rodzicom przez swoje pociechy.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości.