Pielgrzymka do Studzianny

Dnia 7 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnej Pieszej Pielgrzymce Młodzieży do Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Studziannie. Uczniowie klas VII i VIII dołączyli do  młodzież z drzewickiego technikum oraz rówieśników ze szkół podstawowych z terenu Gminy Drzewica

Marsz rozpoczęliśmy sprzed kościoła parafialnego w Drzewicy. Tu błogosławieństwa na drogę udzielił wszystkim pielgrzymom Ks. Proboszcz drzewickiej parafii Adam Płuciennik, natomiast podczas trwającej ponad 4 godziny marszrucie opiekę duszpasterską sprawował wikariusz Parafii pw. św. Łukasza w Drzewicy, ks. Michał Kopciński.

W Studziannie  uczestniczyliśmy w specjalnej Mszy Św. Następnie wzięliśmy udział w spotkaniu integracyjnym przy ognisku i muzyce.