Zakończenie roku szkolnego 2021/22

Dnia 24 czerwca oficjalnie zakończyliśmy roku szkolny 2021/22. W naszej szkole świadectwa promocyjne do następnej klasy uzyskali wszyscy uczniowie. Natomiast świadectwa ukończenia szkoły odebrało 25 absolwentów.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się na sali gimnastycznej, a poprzedziła ją Msza Św. w  miejscowym kościele. Rozdanie świadectw uświetniły występy uczniów klasy ósmej, której to uczniowie żegnali się z naszą szkołą oraz klasą siódmą.

W tym wyjątkowym dniu uczniom towarzyszyli przedstawiciele władz samorządowych - p. Andrzej Krzyżanowski oraz Lech Nowak, którzy pogratulowali osiągniętych wyników oraz uczestniczyli wraz z p. dyrektor  Małgorzatą Wawrzyńczak – Pawul w rozdaniu nagród i dyplomów najlepszym uczniom szkoły. Pan Andrzej wręczył również nagrodę burmistrza najlepszemu uczniowi w minionym roku szkolnym – Aleksandrze Sobczyk. Na uroczystości nie zabrakło także rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Dla rodziców najlepszych absolwentów zostały wręczone listy gratulacyjne. Podziękowania za pracę na rzecz szkoły otrzymały  przedstawicielki Rady Rodziców na czele z przewodniczącą p. Bernardą Kardas - Barul.

Po raz trzeci dyrektor szkoły wręczyła nagrodę dla najlepszego absolwenta szkoły – otrzymała ją Aleksandra Sobczyk, która osiągnęła na koniec swojej nauki w szkole podstawowej najwyższą średnią  ( 5,56) oraz wykazała się bogatą aktywnością naukowa i społeczną.

Kończąc cześć oficjalną p. dyrektor dokonała podsumowania mijającego roku, podziękowała uczniom, nauczycielom i rodzicom za pracę oraz życzyła udanych wakacji.

Po uroczystości zakończenia roku był czas na ostatnie klasowe spotkania w gronie kolegów i koleżanek oraz rozdanie świadectw przez wychowawców.

Od 25 czerwca po całorocznym okresie nauki wreszcie nastąpi wyczekiwany czas relaksu i zasłużonego odpoczynku. Wszystkim gratulujemy uzyskanych wyników. Jeszcze raz życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, niezapomnianych przygód i wspomnień. Niech dwa najbliższe miesiące będą czasem na regenerację i nabranie sił na przyszły rok szkolny. Absolwentom życzymy powodzenia na dalszej ścieżce kariery naukowej.