UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO PRZEZ PRZEDSZKOLAKÓW

23 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez przedszkolaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji  i pożegnań.   W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli także Rodzice.

Na początku Pani dyrektor Małgorzata Wawrzyńczak - Pawul złożyła podziękowania Rodzicom za całoroczną pomoc, wspaniałą współpracę, a także życzyła wszystkim przedszkolakom bezpiecznych wakacji. Następnie 6 – latki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola wręczone przez Panią dyrektor oraz nagrody – książeczki wręczone przez wychowawcę grupy. Na zakończenie pozostałe dzieci również otrzymały dyplomy oraz słodki upominek wręczony przez swoich wychowawców.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i owocną współpracę.